شایعه: گوشی تاشو هواوی میت وی امسال معرفی خواهد شد

{title limit=50}

هواوی پیش از این گوشی تاشوی میت ایکس را معرفی کرده است. این محصول تاشو در حالت عادی مثل یک گوشی معمولی است و وقتی آن را باز کنید، ابعادی در اندازه‌ی یک تبلت خواهد داشت. غول فناوری چینی قصد دارد گوشی تاشوی دیگری به نام میت وی معرفی کند. این دستگاه برای رقابت با گوشی‌های تاشو‌ی موتو ریزر و گلکسی زد فلیپ ۳ روانه‌ی بازار خواهد شد.

به گزارش جی‌اس‌ام‌آرِنا، هواوی میت وی (حرف V به این دلیل استفاده شده است که شبیه یک گوشی تاشو است) از تراشهی Kirin 9000 بهره خواهد برد. این پردازنده جدیدترین سیستم روی چیپ (SoC) تولیدشده توسط هایسیلیکون است. هایسیلیکون یکی از زیرمجموعههای هواوی محسوب میشود که وظیفهی آن تولید تراشههای پردازشی است.

هنوز نمی‌دانیم این گوشی تاشوی هواوی از چه شبکههایی پشتیبانی خواهد کرد. میت ایکس ۲ در دو مدل LTE و 5G در دسترس خریداران قرار دارد.

امیدواریم هواوی در رویداد ۲۱ اکتبر (۲۹ مهر) اطلاعاتی در مورد این محصول ارائه کند. همچنین فعلاً نمی‌دانیم میت وی دقیقا چه زمانی معرفی خواهد شد؛ البته گفته شده است دستگاه مورد بحث تا اواخر سال جاری رسما رونمایی خواهد شد.

نظر شما در مورد گوشی‌ تاشو میت وی چیست؟ آیا هواوی میتواند بخشی از سهم قابل توجه سامسونگ را در بازار گوشیتاشو به خود اختصاص بدهد؟ لطفاً دیدگاه خود را با زومیت و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.


ارسال نظر

عکس خوانده نمی‌شود
38